Ai Foto kaste - Mākslīgais intelekts

Izmanto mūsdienu tehnoloģiju iespējas, smaidi foto kastei un Mākslīgais ietelekts izveidos foto

Ai photo booth foto kaste- rent in Baltic - Riga, Vilnius, Tallinn
Mūsu ar AI darbinātā foto kaste ir perfekta pielietojumam jebkuram pasākumam. Izmantojot jaunākās DeepFace un FaceSwap tehnoloģijas, mūsu AI foto kaste var uzreiz atpazīt un identificēt personas, nodrošinot, ka katrs foto ir perfekti iekadrēts definētajā dēlā. Tēli var būt ar Ai mākslīgo intelektu ģenerēti vai definēti no kataloga, atbilstoši pasākuma tēmai un formātam. Izmantojot FaceSwap un DeepFace tehnoloģiju, AI foto kaste var apmainīt sejas starp portretu, slavenību vai multfilmu ar individuālo attēlu, radot neaizmirstami jautrus foto!

Stilīgs Ai foto kastes risinājums pasākumiem

FaceSwap tehnoloģija

Momentfoto izdruka ar brandingu

Biežāk uzdotie jautājumi

AI Foto kaste ir inovatīvs fotogrāfijas risinājums, kas izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai radītu unikālas un jautras fotogrāfijas ar FaceSwap un DeepFace tehnoloģijām.

FaceSwap tehnoloģija ļauj apmainīt sejas starp dažādiem attēliem, piemēram, portretu, slavenību vai multfilmu tēlu, radot smieklīgas un neaizmirstamas fotogrāfijas.

Jā, AI Foto kaste var tikt pielāgota jebkuram pasākumam, izmantojot definētas tēmas un formātus no kataloga, lai radītu atbilstošus foto

AI Foto kaste izmanto jaunākās DeepFace un FaceSwap tehnoloģijas, lai nodrošinātu precīzu seju atpazīšanu un apmaiņu.

Jā, AI Foto kaste ir lieliski piemērota korporatīviem pasākumiem, piemēram, uzņēmuma rebrandingiem, gada ballēm un izstādēm, piedāvājot unikālus un personalizētus foto risinājumus ar brandingu.

Jā, AI Foto kaste nodrošina momentfoto izdruku ar pasākuma brandingu, lai viesi varētu uzreiz saņemt savas fotogrāfijas.

Jā, AI Foto kaste ir ļoti lietotājam draudzīga. Viesiem tikai jāpozē foto kastei, un mākslīgais intelekts parūpēsies par pārējo.

Nē, programma spēj izpidīt vienas personas apstrādi. BETA verisjā, istrādes procesā ir 2 personu iespējas.