Digitālais iPad kiosks / Foto kaste

Foto kastes modelis ar moderno "RingLight" gaismu

Minimālisma stilā ieturēta iPad kaste jeb kiosks ir pilnībā digitalizēta ierīce, ar kuras palīdzību ātri var tikt pie stilīgām bildēm, bumeranga video, kustīgajiem GIF un foršiem video – daudzveidīgs saturs, kas apmierinās visdažādāko cilvēku vēlmes. Īstā izvēle, kad viesiem nepieciešama jautra izklaide, taču nevēlies ar to aizēnot pašu pasākumu, nostādot uzmanības centrā. Ideāli piemērots gan viesu nodarbināšanai kāzās, gaidot jaunopāri, gan izklaidējoties visdažādākajās svinībās un ballītēs, gan piesaistot mērķauditoriju interaktīvos reklāmas pasākumos.

Kiosks ir lietotājam draudzīgs un intuitīvs, tāpēc viesiem nav jābūt tehniskajiem ekspertiem, lai to izmantotu. Daži pieskārieni un jau pēc pāris sekundēm var sākt veidot bildes un video. Viesiem atliek tikai izvēlēties nepieciešamos efektus, iepozēt un jau pēc mirkļa saņemt bildes, video vai jautrus GIF ar QR saiti, AirDrop, SMS vai e-pastā. Spēj iedomāties – pašam savs kustīgais GIF gabaliņš, ar ko dalīties ar draugiem vēl ilgi pēc pasākuma? Viennozīmīgi stilīgi! Protams, lai padarītu bildes un video vēl īpašākus, tos iespējams ierāmēt personalizētos dizainos pēc jūsu ieskatiem, pievienojot, dažādus tekstus, krāsas, logo vai citus elementus. Nepieciešamības gadījumā, iespējams, pieslēgt arī printeri tūlītējai bilžu izdrukai. Bet ja vēlies visiem materiāliem arī vienotu, saskaņotu un stilīgu fonu, paķer klāt mūsu mirdzošo fotosienu – ideāls papildinājums, kas nodrošinās profesionālu materiālu izskatu!

Ērti saņemt video ar AirDrop, QR kodu, WhatsApp 📲🤘
iPad foto kaste
Stilīgs foto risinājums 📸

Biežāk uzdotie jautājumi par iPad Foto kiosku

Pad foto kiosks ir digitāla ierīce ar "RingLight" gaismu, kas ļauj lietotājiem uzņemt augstas kvalitātes fotogrāfijas, bumeranga video, kustīgos GIF un video.

  • Viesi var izvēlēties efektus, iepozēt un pēc pāris sekundēm saņemt bildes, video vai GIF. Materiālus var saņemt ar QR saiti, AirDrop, SMS vai e-pastā.

  •  

Nē, ierīce ir lietotājam draudzīga un intuitīva, tāpēc ikviens var to viegli izmantot.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jā, bildes un video var personalizēt ar dažādiem dizainiem, tekstiem, krāsām un logo.

Jā, ir iespējams pieslēgt printeri tūlītējai bilžu izdrukai. Tas ir EXTRA pakalpojums.

Nē, iPad foto kiosks ir kompakts un minimālisma stilā, tāpēc tas neaizņem daudz vietas pasākumā.

Jā, var pievienot mirdzošu fotosienu, lai nodrošinātu profesionālu materiālu izskatu.

Materiālus var saņemt ar QR saiti, AirDrop, WhatsApp, SMS vai e-pastā.

Jā, mēs piedāvājam tehnisko atbalstu, lai nodrošinātu, ka jūsu pieredze ar iPad foto kiosku ir nevainojama.