GlamBOT

Revolūcija jūsu pasākumiem – GlamBot jeb Robotrokas uzņēmumi satriecošiem video!

Arvien vairāk robotikas un mākslīgā intelekta ienāk mūsu ikdienā un arī pasākumos. Jaunākais trends video pasaulē – GlamBot jeb Robotroka tagad pieejams arī pie mums!

GlamBot rent for Events. Riga, Latvia, Europe. Glambot noma pasākumiem

GlamBot noma pasākumiem Rīgā

Glambot ir inovatīva kamera, kas aprīkota ar robotizētu roku, kas ar ātrām un plūstošām kustībām spēj noķert neticamus kadrus un, piešķirot tiem slow motion efektu, rada neticamus video. Viesi var izpausties pa vienam vai veselās kompānijās, spridzinot kameras priekšā un jau pēc brīža, saņemot savos telefonos izcilas kvalitātes, pārsteidzošus video. Šādus video ierasts redzēt filmu un reklāmas pasaulē, taču tagad Holivudas cienīgi kadri pieejami jebkurā jūsu pasākumā – vai tās būtu kāzas, darba ballīte vai kāds promo pasākums. Tā būs aizraujoša izklaide jūsu viesiem ar pievienoto vērtību un kaut ko par piemiņu paliekošu no jūsu pasākuma.

kāzu fotosesija pie jūras carnikavā gif video
kāzu fotosesija pie jūras carnikavā gif video

GlamBot ir ļoti viegli lietojams, tāpēc būs parocīgs sabiedrotais gan pasākumu organizatoriem, gan individuāliem ballētājiem. Tas ir daudzpusīgs un pielāgojams visdažādākajiem pasākumiem, jo to iespējams personalizēt ar attiecīgā pasākuma tematiku, piemēram, pievienojot datumu, logo vai jebko citu pēc jūsu ieskatiem. Mēs esam gatavi padarīt jūsu pasākumu neaizmirstamu, piedāvājot jūsu viesiem pieredzi, ko viņi nekad iepriekš nav piedzīvojuši!

Uzņemiet Pasākuma Spilgtākos Mirklus ar GlamBot: Elegants, Dinamisks Video Risinājums

GlamBot noma

🔸 Profesionālais apgaismojums
🔸 Robotu kustības ceļa punktu programmēšana uz vietas (divi notikumi nav vienādi)
🔸 Royalty-Free audio piemekēšana
🔸 Video efekti
🔸Personalizēts video rāmja dizains (logo, teksts, krāsas, elementi)
🔸 40" TV ar video slaidšovu
🔸Ērti saņemt video ( QR, AirDrop, Epasts, WhatsApp)
🔸2 asistneti

Pieejamie papildus risinājumi

Preses sienas banera izstrāde un uzstādīšana, mirdzuma siena ar dekoriem, gaismas efketi, dūmu mašīna

Ja vēlies papildināt savu pasākumu ar neaizmirstamu vizuālu pieredzi, rezervē GlamBot jau šodien! Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par pieejamību un cenām.