Spin360 jeb Spinnijs

360 ° video spineris ir reibinošs baudījums, kas jums jāpiedzīvo vismaz reizi mūžā!

Episki svinību video ar jauno 360 grādu spineri

Šī kāzu sezona solās būt galvu reibinoša. Burtiskā nozīmē, jo mūsu pakalpojumu klāstu papildina 360 grādu video spineris! Izcils gadžets, kas palīdzēs tikt pie tiešām iespaidīgiem slow motion video. Atbilstoši pasākuma tematikai, video iespējams papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, specefektiem un logo.

Ierīcei ir īpašs rotējošs podests, ap kuru griežas prožektors un kamera. Vienlaicīgi spinerī var atrasties 1-4 cilvēki, kas tad nu var izpildīties pēc sirds patikas un jau pēc minūtes saņemt savā viedtālrunī izcilu palēninājuma video. Absolūti fantastiska izklaide viesiem un lieliski iemūžinātas atmiņas neskaitāmos video!

Iegriez ballīti ar trendīgo 360 grādu spineri!

360 video spiner rent in Riga, Latvia
360-video-spiner-on-event
kāzu fotosesija pie jūras carnikavā gif video
360 video booth

Dizains

Plašas brandiga un personalizācijas iespējas

Video mirklļi

Biežāk uzdotie jautājumi

360° video spineris ir ierīce ar rotējošu platformu, uz kuras var stāvēt vairāki cilvēki. Kamera un gaismas avots griežas ap platformu, uzņemot iespaidīgus slow motion video.

Vienlaicīgi uz 360° video spineri var atrasties 1-4 cilvēki.

Video var papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, specefektiem un logo, lai tie atbilstu pasākuma tematikai.

Video uzņemšana ilgst aptuveni vienu minūti, pēc kuras jūs saņemsiet gatavu video savā viedtālrunī.

Jā, 360° video spineris ir piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām, ja tiek nodrošināti atbilstoši apstākļi.

Nē, mūsu komanda nodrošinās visu nepieciešamo aprīkojumu un uzstādīšanu, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt 360° video spineri.

Jā, visi video tiek saglabāti un jūs varat saņemt kopijas pēc pasākuma.

Cenas ir atkarīgas no pasākuma ilguma un vietas. Lai saņemtu precīzu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Jā, 360° video spineri ir lielisks papildinājums jebkuram pasākumam: kāzām, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem un citiem svētkiem.

Kāpēc 360 ° video spineris ir labākā izvēle tieši priekš jums?


360 ° video spineris ir moderna un lieliska alternatīva foto kastei un fotobūdiņai, kuras bija populārās dažus gadus atpakaļ. Mūsdienās tehnoloģijas un sociālie mediji strauji attīstās, tāpēc ir jāseko līdzi visām aktualitātēm, lai piesaistītu jaunus klientus savam biznesam vai iegūtu foršas atmiņas.

Mūsu 360 ° video spineris ir lielisks palīgs jebkura veida pasākumam, kurā jūs vēlaties reklamēt savu brendu. Visos videoierakstos, kas tika uzņemti, izmantojot mūsu vērpšanas ierīci, tika ielikts jūsu logotips vai speciāls dizains.

Tas ir arī lielisks veids, kā sagādāt neaizmirstamas emocijas un atmiņas, ja plānojat privātus svētkus, dzimšanas dienu, kāzas vai citas svinības saviem draugiem, ģimenei un paziņām. Ticiet mums, neviens nepaliks vienaldzīgs, un pat pazemīgākie cilvēki vēlēsies nofotografēties ar šo dīvaino rotējošo ierīci.

Ar 360 ° video spineri jūsu ballīte paliks atmiņā ļoti ilgi. Jo unikālie rotējošie videoklipi būs jūsu draugu profilos un glabāsies jūsu personīgajos arhīvos. Tie atsauks atmiņā patīkamas sajūtas par šo dienu.

Spin360 Latvijā - Momentbox Spinnijs video 360