LED neona uzrakstu noma

Uzņemiet Spilgtus Mirkļus ar LED Neona Uzrakstu Lampu Nomu Pasākumiem!
Stilīgi, Moderni un Neaizmirstami.

Vai meklējat iespaidīgu un stilīgu veidu, kā pievērst uzmanību savam pasākumam? LED neona lampu noma ir ideāls risinājums! Mēs piedāvājam plašu klāstu modernu un stilīgu LED neona uzrakstu un lampu nomu pasākumiem, kas padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu.

Mūsu piedāvājumā iekļauti dažādi LED neona uzrakstu lampu dizaini, kas piemēroti visdažādākajiem pasākumiem, sākot no kāzām un korporatīvajiem pasākumiem līdz dzimšanas dienām un festivāliem. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes led gaismu deko produktus, lai jūsu pasākums izceltos.

Izceliet pasākumu ar mūsu stilīgajiem neona uzrakstu piedāvājumiem ⚡💡🔌

Izvēlieties Momentbox Led neona uzrakstu nomu

 
  • Plašs dizainu klāsts: Mēs piedāvājam dažādus, stilīgus un modernus LED neona uzrakstu dizainus, kas atbilst jūsu pasākuma tematikai un vēlmēm.
  • Pielāgojamība: Mūsu LED neona uzraksti ir viegli pielāgojami jebkura veida pasākumam, piemēram, kāzām, korporatīvajiem pasākumiem, dzimšanas dienām un festivāliem.
  • Ātra un vienkārša uzstādīšana: Mūsu LED neona uzraksti ir viegli uzstādāmi un demontējami, nodrošinot ātru un netraucētu pasākuma norisi.
  • Drošība un ilgtspēja: LED neona uzraksti ir droši lietošanai un videi draudzīgi, jo tie nesasilst un izmanto energoefektīvu tehnoloģiju.
  • Izcila vizuālā kvalitāte: Mūsu LED neona uzraksti nodrošina spilgtu un skaidru gaismu, kas pievērš uzmanību un radīs neaizmirstamu atmosfēru jūsu pasākumā.
LED neona uzrakstu noma - Momentbox

Led neona deko nomas katalogs

Ilgi un laimīgi

Tonis: Silti balts
Izmērs: 89cm x 30cm

Daudz Laimes

Tonis: Silti balts
Izmērs: 64cm x 42cm

Mr & Mrs

Tonis: Silti balts
Izmērs: 84cm x 17cm

Svinam dzīvi

Tonis: Neitrāli balts
Izmērs: 83cm x 25cm

#Kopā

Tonis: Neitrāli balts
Izmērs: 54cm x 26cm

Biežāk uzdotie jautājumi

Nē. Drīkst uzstādīt tikai telpās un zem nojumes, kur nav iepsējas tikt mitrumam/lietum.

Mūsu LED neona uzrakstu nomas cena atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, nomas ilguma, uzstādīšanas vietas un dizaina. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu cenu politiku un piedāvājumiem.