Paparaci foto zona

Uzmanību cienīgi mirkļi preses sienas zonā

Paparazzi Photo Wall

Vēlies savā ballītē uzburt īstu Holivudas zvaigžņu sarkanā paklāja pasākumu atmosfēru? Izvēlies mūsu paparaci foto zonu, kas ir gandrīz kā mūsdienu preses foto ekvivalents. Tu noteikti esi redzējis video, kur Holivudas zvaigznes pozē uz sarkanā paklāja un no visām pusēm mirdz zibspuldzes. Izskatās tiešām šiki, vai ne? Mums ir variants, kā panākt tādu pašu efektu, izmantojot vairāku kameru tehnoloģiju ar īpašiem statīviem, zibspuldzēm un vienotu rezultātu. Paparaci foto zonas darbības princips ir pavisam vienkāršs – viesiem tikai jānostājas pie fotosienas un pāris sekundes jāiejūtas kādas zvaigznes lomā, pozējot kamerām. Un jau pēc mirkļa būs gatavs video, kas iegūts no visām kamerām, kur jūsu viesi izskatīsies pēc īstām slavenībām zibspuldžu gaismās. Video, protams, var personalizēt ar jūsu zīmola grafiku, logo, tekstu un mūziku. Gala rezultātā jūsu viesi saņems lielisku materiālu, ar ko dalīties sociālajos tīklos. Ideāli piemērots risinājums dažādiem promo pasākumiem, prezentācijām, izstāžu un jaunu vietu atklāšanām, filmu un albumu pirmizrādēm, sporta pasākumiem un citām aktivitātēm Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas noskaņās, par ko vēlaties, lai runā sociālajos tīklos. Jo tā noteikti būs!

Paparaci foto zona - Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Paparaci Foto zona ir pakalpojums, kas ļauj viesiem izjust sarkanā paklāja zvaigžņu mirkli, pozējot kamerām preses sienas priekšā. Produkts: Video

Viesi nostājas pie fotosienas un pozē kamerām. Vairāku kameru tehnoloģija un zibspuldzes rada sarkanā paklāja efektu, un rezultātā tiek izveidots video. Video tiek uzņemts no 6 kamerām, 6 lenkķiem.

Video tiek uzņemts filmējot vienlaicīgi aktivitāti no 6 dažādām pozīcijām, izmantojot iPhone 13 Pro Max telefonus.

Gala rezultāts ir video, kurā viesi izskatās pēc īstām slavenībām zibspuldžu gaismās. Video var personalizēt ar jūsu zīmola grafiku, logo, tekstu un mūziku.

Jā, video var personalizēt ar jūsu zīmola grafiku, logo, tekstu un mūziku.

  • Paparaci Foto Zona ir ideāli piemērota promo pasākumiem, prezentācijām, izstāžu un jaunu vietu atklāšanām, filmu un albumu pirmizrādēm, sporta pasākumiem un citiem pasākumiem.

  •  

Gala video tiek izveidots ļoti ātri, parasti pāris minūšu laikā pēc tam, kad viesi ir pozējuši kamerām.

Jā, viesi saņems video, ar kuru varēs dalīties sociālajos tīklos. Video izmērs ir atbilstošs Instagram Reels un TikTok satura prastībām.

Jā, Paparaci Foto Zona var tikt uzstādīta gan iekštelpās, gan ārpus telpām, atkarībā no pasākuma vietas specifikācijām.

Jūs varat sazināties ar mums izmantojot e-pastu [email protected] vai zvanot uz +371 2 6666 952, lai saņemtu piedāvājumu un veiktu rezervāciju.