Premium 360° video Spineris

Ja esi pazīstams ar klasisko 360 grādu spinera versiju, tad ir laiks iepazīt jauno un uzlaboto Premium spineri. Tas ir vēl lielāks, košāks, krāsaināks un galvu reibinošāks! Izcils gadžets, kas piesaista uzmanību, izklaidē viesus un rada tiešām iespaidīgus 360 grādu video, ko iespējams papildināt ar vēl vairāk video efektiem. Atbilstoši pasākuma tematikai, video iespējams papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, logo vai citu personalizāciju.

Uzmanību piesaistošs risinājums ❗️🔥

Ierīcei ir īpašs rotējošs podests ar krāsainām LED lampiņām, kas liek justies kā uz īstas mini skatuves. Ap to griežas kamera ar prožektoru, kas uzņem video no visiem leņķiem, veidojot 360 grādu video. Premium versija uzlabota ar vēl papildus krāsainiem LED prožektoriem, radot īstu ballītes atmosfēru. Vienlaicīgi spinerī var atrasties 1-4 cilvēki, kas tad nu var izpildīties pēc sirds patikas un acumirklī saņemt savā viedtālrunī izcilu un specefektiem bagātu video ar QR saiti vai zibenīgo AirDrop. Īpaši promo pasākumiem iespējams nodrošināt video nosūtīšanu tikai pēc formas aizpildīšanas, kontaktu iegūšanu pārvēršot par foršu izklaidi vai otrādi. Papildus tam, iespējams personalizēt SMS, Whatsapp ziņas vai E-pasta laukumu, nodrošinot tūlītēju reklāmu un maksimāli efektīvi sasniegtu mērķauditoriju.

Absolūti fantastiska izklaide viesiem un nemanāma reklāma oriģinālos video! Ideāls papildinājums korporatīvajām ballītēm un vēl jo vairāk interaktīviem promo pasākumiem, aizraujošā un izklaidējošā veidā piesaistot mērķauditoriju, iegūstot kontaktus un vienlaikus nosūtot personalizētu reklāmu. Ideāls komplekts!
Iegriez ballīti un piesaisti uzmanību ar uzlaboto 360 grādu Premium spineri!

Premium 360° Video Spineris - Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Premium 360° video spineris ir ierīce ar rotējošu podestu un krāsainām LED lampiņām, kas uzņem video no visiem leņķiem. Kamera ar prožektoru griežas apkārt podestam, veidojot iespaidīgus 360 grādu video.

1- 5 personas.

Video tiek acumirklī nosūtīti uz jūsu viedtālruni ar QR saiti vai zibenīgo AirDrop. Ir arī iespēja nodrošināt video nosūtīšanu pēc formas aizpildīšanas, kontaktu iegūšanai.

Jā, video var papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, logo vai citu personalizāciju.

Jā, Premium 360° video spineris ir ideāls papildinājums korporatīvajām ballītēm un promo pasākumiem, nodrošinot izklaidi viesiem un reklāmu jūsu uzņēmumam.

Video nosūtīšana var tikt nodrošināta tikai pēc formas aizpildīšanas, nodrošinot tūlītēju reklāmu un maksimāli efektīvi sasniegtu mērķauditoriju. Ir iespējams personalizēt SMS, WhatsApp ziņas vai E-pasta laukumu.

Jā, Premium 360° video spineris ir piemērots arī privātiem pasākumiem, piemēram, kāzām, dzimšanas dienām un citiem svinību veidiem.

Spinerim nepieciešama elektrības pieslēguma vieta un pietiekami daudz vietas, lai uzstādītu rotējošo podestu un kameru ar prožektoru.

Lai rezervētu spineri, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai telefonu, kas norādīts mūsu mājaslapā.