Vintage Foto kaste

Stilīga un eleganta foto kaste ballītēm un kāzu svinībam

Mums ir svarīgi, lai mēs jūsu pasākumā radītu ne tikai skaistas bildes un atmiņas, bet arī iederētos un būtu dizainiski pieskaņoti jūsu pasākuma formātam. Tieši tāpēc esam radījuši visnotaļ pievilcīgu vintage dizaina foto kasti, ar lielāku un parocīgāku ekrānu, ar kuru acumirklī tikt pie skaistiem momentfoto. 

Šī simpātiskā foto kaste lieliski iederēsies kāzās ar retro piesitienu, kam par svinību vietu izvēlēta kāda autentiska pils vai muiža. Atkarībā no izvēlētās komplektācijas, foto kastes piedāvājumā ietilpst neierobežota daudzuma drukātas foto loksnītes ar pasākumam pieskaņotu dizainu, interesanti foto aksesuāri un atribūti, lai padarītu bildes vēl jautrākas, zaļā fona sistēma un online digitālā bilžu galerija. Šo daiļo vintage fotokasti var iznomāt uz 2-6 stundām, lai jūsu viesi varētu sabildēties pēc sirds patikas. Modernā foto kastes tehnoloģija ir ieguvusi plašu atzinību dažādu pasākumu organizatoru vidū, tas ir populārs viesu izklaides risinājums dažādos pasākumos, sākot ar kāzu svinībām līdz pat reklāmas pasākumiem un korporatīvajām ballītēm.

Foto kastes darbības princips ir vienkāršs un interaktīvs – viesi var izvēlēties foto atribūtus un interesantus fonus vai iepozēt savā dabiskajā skaistumā, dabiskajā vidē un jau pēc brīža saņemt izdrukātu foto loksnīti, kas paliks par piemiņu kā suvenīrs no attiecīgā pasākuma. Foto kaste ir aprīkota ar augstas kvalitātes kameru, gaismas prožektoru un foto printeri, kas nodrošina attēlu izdruku augstā izšķirtspējā un labu labajā kvalitātē. Turklāt foto kastes piedāvājums ietver digitālo attēlu koplietošanas funkciju, izvēloties lielāko loksnīšu opciju, kas ļauj uzreiz ar bildēm dalīties sociālajos tīklos. 

Parūpējies par viesu izklaidi skaisti!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vintage foto kaste ir stilīgs un elegants foto automāts ar retro dizainu, kas rada momentfoto ar augstas kvalitātes izdrukām. Tā ir ideāli piemērota kāzām, ballītēm un citiem pasākumiem ar retro piesitienu.

Vintage foto kasti var iznomāt uz laiku no 2 līdz 6 stundām, atkarībā no pasākuma ilguma un jūsu vēlmēm.

Nē, foto kastei nav nepieciešama īpaša uzstādīšana. Mūsu komanda parūpēsies par visu uzstādīšanu un konfigurāciju, lai jūs varētu baudīt pasākumu bez raizēm.

Jā, komplektā ar Vintage foto kasti nāk dažādi foto aksesuāri un atribūti, kas padara bildes vēl jautrākas un interesantākas.

Foto kaste nodrošina augstas kvalitātes izdrukas ar pasākumam pieskaņotu dizainu. Ir iespējama arī neierobežota daudzuma foto loksnīšu drukāšana.

Jā, Vintage foto kaste ir populārs viesu izklaides risinājums dažādos pasākumos, tostarp korporatīvajās ballītēs un reklāmas pasākumos.

Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot e-pastu [email protected] vai zvaniet uz tālruni +371 2 6666 952.