Premium 360° video Spineris (Sešstūris)

Sešstūra 360 video spineris
Daudzstūra 360 video spinera pamatne ar odziņu dizainā

Mūsu jaunā dizaina spinerim ir lielāks podests heksagona formā, 1.15m diametrā. Tas nozīmē, ka vienlaikus, galvu reibinošus video varēs uzņemt vairāk cilvēku. Podests izgaismots ar krāsainām LED gaismām un ap to griežas kamera ar prožektoru, kas uzņem video no visiem leņķiem, veidojot 360 grādu video. Izcils gadžets, kas piesaista uzmanību, izklaidē viesus un rada tiešām iespaidīgus video. Atbilstoši pasākuma tematikai, video iespējams papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, logo vai citu personalizāciju. Viesi acumirklī saņems savā viedtālrunī izcilu un specefektiem bagātu video ar QR saiti vai zibenīgo AirDrop.

Īpaši promo pasākumiem iespējams nodrošināt video nosūtīšanu tikai pēc formas aizpildīšanas, kontaktu iegūšanu pārvēršot par foršu izklaidi vai otrādi. Papildus tam, iespējams personalizēt SMS, Whatsapp ziņas vai E-pasta laukumu, nodrošinot tūlītēju reklāmu un maksimāli efektīvi sasniegtu mērķauditoriju. 

Absolūti fantastiska izklaide viesiem un nemanāma reklāma oriģinālos video! Ideāls papildinājums korporatīvajām ballītēm un vēl jo vairāk interaktīviem promo pasākumiem, aizraujošā un izklaidējošā veidā piesaistot mērķauditoriju, iegūstot kontaktus un vienlaikus nosūtot personalizētu reklāmu. Ideāls komplekts!.

360 video spiner rent in Riga, Latvia, Baltic States