TOP 360 video spineris

Nostājies centrā un skaties uz augšu! Alternatīva klasiskajam 360 video spinerim.

360 grādu video spineris – tagad vēl lielāks un jaudīgāks!
Top overhead 360 video booth rent in Riga

Ja esi jau pazīstams ar mūsu pirmo 360 grādu video spineri, tad ir laiks iepazīties ar tā lielo brāli, kas jūsu pasākumu padarīs vēl aizraujošāku. Šī video spinera versija ļauj uzņemt video vēl lielākam pulciņam viesu, tajā ērti var izpausties līdz pat 8 personām, turklāt video tiek filmēts no cita rakursa – no augšas, tieši acu augstumā, salīdzinājumā ar mazo versiju, kur filmēšana notika no apakšas. 

Šis video spineris ir kā liela arka, kas viesiem noteikti nepaliks nepamanīta un tā vien aicinās mesties galvu reibinošu video tapšanā. Pat ja pasākums notiks pļavā, nav iemesla satraukumam par elektrības padevi, jo šim gadžetam ir iespēja izmantot akumulatora barošanu. Atbilstoši pasākuma tematikai, video iespējams papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, specefektiem un logo. Ļauj viesiem izpausties un jau pēc minūtes saņemt savā viedtālrunī izcilu palēninājuma video. Lieliska izklaide pasākuma apmeklētājiem un aizraujoši iemūžinātas atmiņas neskaitāmos video!

Izmēri: 2.4x4x0.9m

 

Iegriez ballīti ar jauno 360 grādu video spineri!

Nav vairs noteikumu!

✅ Dejo
✅ Lēkā
✅ Kusties brīvi

 
Top overhead 360 video spiner

TOP 360 Video spineris darbībā

TOP 360 video spineris - Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

TOP 360 video spineris ir ierīce, kas ļauj uzņemt 360 grādu video no augšas, nodrošinot unikālu un aizraujošu video pieredzi pasākumu apmeklētājiem.

TOP 360 video spineris var uzņemt līdz pat 8 personām vienlaicīgi, nodrošinot plašu un iespaidīgu video kadrējumu.

TOP 360 video spinera izmēri ir 2.4x4x0.9 metri, kas ļauj to ērti uzstādīt dažādās vietās.

Jā, video, kas uzņemts ar TOP 360 video spineri, var papildināt ar jūsu izvēlētu mūziku, specefektiem un logo, pielāgojot to pasākuma tematikai.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jā, TOP 360 video spineris ir piemērots lietošanai gan telpās, gan ārpus telpām, piemēram, pļavā vai citās vietās.