360 video drons

360 video drons

Reiz galvu reibinošus un unikālus filmu kadrus apbrīnojām pie saviem TV ekrāniem, tagad katram ir iespēja būt daļai no tiem. Piešķir jaunu dimensiju pasākumam ar kosmiski ikonisku izklaidi, ko tava pasākuma viesi pavisam noteikti nebūs redzējuši!

Iepazīsties – 360 Video Drons! Filmas “Matrix” cienīgi video kadri atmiņā paliekoša vakara iemūžināšanai no visiem leņķiem. Unikāls risinājums un “odziņa”, kas papildinās pasākuma foto zonu.

Pārsteidz pasākuma viesus ar drona video aktivitāti telpās

Kā tas strādā?

Nāc viens vai kopā ar draugiem, kolēģiem – nostājies LED gaismiņu apļa vidū, 3..2..1 un ļauj dronam ap tevi rotēt, darot savu “maģiju”. Kamēr drons ap tevi griežas, droši kusties, uzsmaidi tam, atrādi savu tērpu, apskauj draugu vai izmanto, kādu no dekoratīvajiem atribūtiem. Video režisors esi tu pats!

Pēc tam video dažu sekunžu laikā nonāks pie tevis, varēsi ar to dalīties sociālajos tīklos vai atstāt sev kā piemiņu no pasākuma.

Premium klases izklaide, kura lieliski papildinās tematiskās ballītes, korporatīvās ballītes, kāzas, festivālus un promo pasākumus. Izklaide, kura rosinās sarunas un mudinās ikvienu izmēģināt, ko jaunu un vēl neredzētu.

Sniedziet saviem viesiem iespēju būt daļai no kaut kā īpaša un aizraujoša, kas pavisam noteikti atstās iespaidu un spilgtas atmiņas.

360 Video Drons ir nākotnes izklaides veids, kas aiznesīs jūsu pasākumu nākamajā līmenī!

Biežāk uzdotie jautājumi

360 video drons lido ap jums, uzņemot video no visiem leņķiem. Jums tikai jānostājas LED gaismiņu apļa vidū un jāļauj dronam veikt savu darbu.

360 video drons ir piemērots lietošanai telpās.

Jā, video tiek apstrādāts dažu sekunžu laikā, un to var nosūtīt jums, lai varētu dalīties ar to sociālajos tīklos vai saglabāt kā piemiņu.

360 video drons ir lieliski piemērots tematiskām ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem, kāzām, festivāliem un promo pasākumiem.

Jā, 360 video drons ir izstrādāts ar drošības funkcijām, lai nodrošinātu drošu lietošanu pasākumos, neapdraudot viesus.