Virtuālais fotoautomāts

Virtuālais fotoautomāts

Meklē radošu un interaktīvu izklaidi ar ko papildināt savu pasākumu, sniedzot viesiem iespēju iemūžināt pasākuma košākos mirkļus savos viedtālruņos? Izmēģini virtuālo fotoautomātu – unikāls aksesuārs tavam pasākumam!

Mūsdienās virtuālie fotoautomāti kļuvuši par populāru un teju neatņemamu daļu no pasākumiem, jo tie ir ērti un vienkārši lietojami ikvienam. Tas ir lielisks veids, kā viesiem pašiem jebkurā laikā un vietā iemūžināt pasākuma mirkļus, uzņemot foto vai īsus video savos viedtālruņos.

Kā tas strādā? Tieši tavam pasākumam tiek sagatavots unikāls QR kods, kuru, noskenējot un atverot savā viedtālrunī, viesi varēs uzņemt fotoattēlus. Pēc fotogrāfijas uzņemšanas, sāksies jautrākā daļa – bildes fona pielāgošana un fotogrāfijas ērta saņemšana e-pastā.

Pēc vēlmēm, sagatavosim personalizētus fotogrāfiju fonus tieši jūsu pasākuma tēmai, papildināsim ar logo vai datumu – viesi tiks pie personalizēta virtuālā suvenīra no pasākuma. Uzņēmumu promo pasākumos šī būs noderīga papildus iespēja iegūt vērtīgus lead datus.

Jautrākais ir tas, ka šajā izklaidē varēs piedalīties visi pasākuma viesi – gan tie, kuri pasākumu apmeklēs klātienē, gan attālināti. Nosūtiet QR kodu viesiem, kuri nevar ierasties fiziski un sniedziet arī viņiem būt daļai no pasākuma.

Šāda izklaide papildinās tematiskās ballītes, korporatīvās ballītes, kāzas un promo pasākumus. Sazinies ar mums un izmēģini virtuālo fotoautomātu jau savā nākamā pasākumā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Nē, ielādēt speciālu aplikāciju telefonā nebūs nepieciešams. Būs tikai jaatver speciāla adrese un jādot atļauja lietot iebūvēto telefona kameru.